Facet w Aptece

Mensil opinie (lek)

Lek Mensil na potencję firmy Hasco – opinie które musisz poznać przed zakupem. mensil opinie

To już 4 sildenafil o kategorii dostępności bez recepty w Polsce! Serio… byłem przekonany, że na 3 się skończy. Mensil niczym na tle konkurentów się nie wyróżnia – tabletki do rozgryzania i żucia? Już gdzieś to było…. aaa tak czytaj Maxigra Go. mensil opinie

To nic innego jak naturalna reakcja producenta na zachodzące zmiany na rynku… Mensil nie jest nowym lekiem – ale do tej pory można było go kupić wyłącznie na receptę. Teraz kiedy udało się zmienić formalności związane z Pozwoleniem na dopuszczenie do obrotu dołącza do zacnej trójki dostępnych bez recepty sildenafilów po pożal się boże dawce 25 mg 😉 Może zaczniemy obstawiać, która jeszcze firma pokusi się na udostępnienie do sprzedaży sildenafilu OTC?  Im więcej zamienników tym lepiej dla pacjentów oczywiście – większa konkurencja i niższe ceny!

Cena Mensil z tego co udało mi się zaobserwować oscyluje na poziomie 17 – 25 zł za opakowanie 2 tabletki.

Końcem kwietnia,  jak można przeczytać na portalu wirtualnemedia.pl ruszyła kampania reklamowa leku Mensil (Hasco Lek). Spot nawiązuje do tematyki filmów gangsterskich, w tle leci przerobiona lub nieudacznie podrobiona muzyczka z kultowego filmu Ojciec chrzestny. Kampania odbywa się pod hasłem „Mężczyzna nie wymięka”. Co sądzicie o tym haśle i reklamie? Czy nie za bardzo przesadzona jak na tak poważny i silny lek?

Chcesz dowiedzieć się jak na tle innych dostępnych preparatów na potencję wypadają te z sildenafilem? Polecam mój autorski RANKING ŚRODKÓW NA POTENCJĘ 2017 – PRZEJDŹ DO RANKINGU (oraz oczywiście wizytę u lekarza)

Jeśli nie masz czasu/ochoty na przeczytanie moich poprzednich wpisów o odpowiednikach leku Mensil (Maxigra Go, Maxon Active czy Inventum), jestem zobowiązany przedstawić Ci kilka cennych uwag z tego miejsca na temat leków OTC zawierających sildenafil:

 • działają tylko po stymulacji seksualnej
 • powodują liczne interakcje z popularnymi lekami – koniecznie doczytaj w ulotce!
 • leku nie wolno łączyć z alkoholem!
 • często występującym objawem ubocznym po zażyciu jest zaczerwienienie twarzy
 • przed zażyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą

 

Reklama: eron

5 odpowiedzi do artykułu “Mensil opinie (lek)

 1. Modra

  ciekawe to który lek można łączyć z alkoholem albo który to nie ma przeciwwskazań lub nie posiada ostrzeżenia o konsultacji z farmaceutą 😀 chciałabym taki poznać.

  1. Facet_ Autor

   Lek lekowi nie równy. Podam Ci przykład. Najzwyklejszy preparat z magnezem zarejestrowany jako lek – trudno oczekiwać każdorazowej konsultacji z lekarzem przed zażyciem magnezu i pilnowania się z alkoholem podczas kuracji magnezem;)
   Odmienny przykład to lek zawierający antybiotyk – niemal od każdego usłyszysz słuszne rady aby nie łączyć go z alkoholem – to poważna grupa leków od której wymaga się bezwzględnego przestrzegania zaleceń lekarza oraz zapisanych w ulotce! Sildenafil bez recepty to swego rodzaju eksperyment w Polsce – dopiero za kilka lat przekonamy się o skutkach stosowania sildenafilu bez recepty. Jest to poważny lek i nie należy lekceważyć zaleceń ulotki

  1. Facet_ Autor

   Są to odpowiedniki zawierające tą samą substancje w tej samej dawce – teoretycznie ich działanie powinno być niemal identyczne. Rozbieżności spowodowane są zapewne pogonią za bardziej chwytliwymi hasłami reklamowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.