Facet w Aptece

Braveran opinie

Braveran – celebryta

Jakiej rozpałki użyć kiedy konar nie chce zapłonąć? Mowa oczywiście o suplemencie dla mężczyzn Braveran. Opinie panów, z którymi udało mi się porozmawiać w aptece są podzielone. Jedno jest pewne, Braveran ma status najbardziej rozreklamowanego preparatu na potencję w Polsce! Braveran pojawia się dosłownie wszędzie – telewizja, radio… a nawet koszulki piłkarskie zawodników Widzewa Łódź. Ta ostatnia forma reklamy dość zaskakująca, pozostaje współczuć zawodnikom;) Reklama telewizyjna na przyzwoitym poziomie, humorystyczna. Kto nie widział zapraszam do obejrzenia:
NA PEWNO ZAINTERESUJE CIĘ MÓJ AUTORSKI RANKING TABLETEK NA POTENCJĘ 2017 – PRZEJDŹ DO RANKINGU

Hasło reklamowe

Hasło reklamowe brzmi: Braveran jako jedyny zawiera taką dawkę substancji korzystnie wpływających na sprawność seksualną. WTF? Chciałbym dopytać producentów czy chodzi o taką małą dawkę, czy taką dużą dawkę, czy może inną? 😉

Skład, działanie

Głównym składnikiem suplementu Braveran jest l-arginina. Arginina jest aminokwasem, który naturalnie występuje w organizmie człowieka. Po co więc suplementować argininę? Ponoć z wiekiem jej ilość znacząco maleje.
Jak arginina wpływa na erekcję? 
W artykule mechanizm erekcji  przedstawiłem uproszczony schemat powstawania wzwodu. Wygląda on następująco:

Podnieta > NO > cGMP > Ca2+ > rozkurcz naczyń (wypełnienie ich krwią) > wzwód!

Wspomniana arginina jest niezbędna do syntezy tlenku azotu – NO. Bez argininy i w konsekwencji bez tlenku azotu wzwód nie ma prawa powstać.
Ponadto suplement zawiera zioła, m.in. afrodyzjaki takiej jak buzdyganek ziemny, maca, żeń-szeń, szafran oraz witaminy i minerały jak selen, cynk, witamina E.
Skład wygląda pięknie, jednak jest jedno duże ALE! Opakowanie zawiera tylko 8 tabletek, jednorazowa zalecana dawka to 4 (pół opakowania). Cena opakowania to  ok 30 zł, starczy na 2 dni!!!! Wymienione zioła, zresztą jak wszystkie zioła mają to do siebie, że jakikolwiek efekt ich działania odczuwamy przy regularnym stosowaniu. Czy w takim razie czy składniki suplementu Braveran zadziałają przy jednorazowym zastosowaniu? Odpowiedź pozostawiam Wam…

NA PEWNO ZAINTERESUJE CIĘ MÓJ AUTORSKI RANKING TABLETEK NA POTENCJĘ 2017 – PRZEJDŹ DO RANKINGU

Jakie są wasze opinie o BRAVERAN? Podyskutuj w mini forum w komentarzach:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.