Facet w Aptece

Stymen – opinie

Poznaj moją opinię o Stymen – leku na potencję dostępnym bez recepty. Poznaj fakty, których nie usłyszysz w reklamie… Muszę przyznać, że reklam tego specyfiku jest dużo, chyba drugi po Braveranie najczęściej reklamowany preparat na potencję bez recepty. Reklamy tym razem spokojniejsze, bardziej eleganckie… jednak bardzo wyidealizowane.
NA PEWNO ZAINTERESUJE CIĘ MÓJ AUTORSKI RANKING TABLETEK NA POTENCJĘ 2017 – PRZEJDŹ DO RANKINGU
 

Składnikiem czynnym preparatu Stymen jest prasteron (DHEA)  w dawce 10 mg. Czy ten związek poprawi Twoją sprawność seksualną? Jak działa?

Pozwólcie, że posłużę się CHARAKTERYSTYKĄ PRODUKTU LECZNICZEGO leku STYMEN.
Charakterystyka to profesjonalna wersja ulotki przeznaczona dla personelu fachowego, czyli lekarzy i farmaceutów – jedyny wiarygodny dokument wydawany przez producenta, z którego możemy czerpać prawdziwe informacje o lekach w przeciwieństwie do przekłamanych reklam.

W charakterystyce w podpunkcie wskazania do stosowania przeczytamy:
Uzupełnienie niedoborów dehydroepiandrosteronu (DHEA) u mężczyzn z potwierdzonym laboratoryjnie niedoborem DHEA” – nie ma słowa o poprawie erekcji! ponadto wskazany jest tylko u tych mężczyzn, u których laboratoryjnie potwierdzono niedobór DHEA. Tylko po 40 roku życia.

Jakiekolwiek efekty mogą pojawić się dopiero po kilku tygodniach stosowania, więc jeśli zależy Ci na czasie, zastanów się dwa razy przed zakupem.

Kolejną rzeczą, której można się dowiedzieć z CHPL, jest fakt że prasteron działa anabolicznie oraz “jest jednym z istotnych substratów do pozanadnerczowej syntezy estrogenów” Estrogeny to dla przypomnienia żeńskie hormony! (tak, jestem świadomy, że występują również u mężczyzn w warunkach fizjologicznych i dobrze służą ale ja za te żeńskie hormony mimo wszystko podziękuję…)

Nie doszukałem się w Charakterystyce Produktu Leczniczego Stymen stwierdzenia, że preparat leczy erekcję…

NA PEWNO ZAINTERESUJE CIĘ MÓJ AUTORSKI RANKING TABLETEK NA POTENCJĘ 2017 – PRZEJDŹ DO RANKINGU

Jakie są Wasze opinie o Stymen?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.