Facet w Aptece

Fundamic tabletki opinie – apteka, forum

Fundamic tabletki opinie

Fundamic tabletki formuła stymulująca to jeden z trzech produktów wchodzących w skład pakietu na fit sylwetkę. Przypomnę, że pozostałe produkty to Fundamic Koktajl białkowy (czyli po prostu potocznie mówiąc białko lub odżywka białkowa) oraz Fundamic kolagen saszetki (coś w stylu popularnego 4flex w saszetkach).

Produkt nowy (dzień pisania artykułu, 15.02.17), jeszcze niewypróbowany, zapewne nieprzebadany na skuteczność badaniami klinicznymi … ale na szeroką skalę reklamowany w mediach, więc na pewno znajdą się chętni aby go wypróbować. Liczę więc na Wasze opinie o Fundamic w komentarzach pod tym postem (mini forum fundamic)!

Fundamic reklama

Reklama jak zawsze działa na psychikę i mówi kup mnie będziesz fit!

Fundamic skład, cena

Czy skład Fundamic tabletki wyróżnia się spośród innych popularnych preparatów na odchudzanie? Słyszymy o 8 składnikach aktywnych…a ja na wstępie na stronie producenta czytam 2 pierwsze składniki aktywne: zielona herbata i kofeina. Zieloną herbatę piję codziennie i nie dostrzegam żadnego działania oprócz dobrego smaku. Kofeinę wolę zdecydowanie naturalną w kawie… W składzie znajdziemy również ekstrakt z pieprzu kajeńskiego (popularna przyprawa kuchenna ale podobno przyspiesza również przemianę materii) , wyciąg z korzenia pokrzywy, gorzkiej pomarańczy czy ostrokrzewu paragwajskiego oraz chrom i vit.B6.

Naprawdę przeszukałem masę podręczników oraz bazę fachowych artykułów ale nie znalazłem nic profesjonalnego co potwierdzałoby lecznicze czy odchudzające działanie np. ostrokrzewu paragwajskiego czy gorzkiej pomarańczy.

Skład jak każdy widzi nie jest odkrywczy, podobne składniki znajdziemy w preparatach z serii Therm Line Olimp.

Jaka jest cena Fundamic tabletki? (Opakowanie zawiera tylko 20 tabletek a zalecane stosowanie to 2 tabletki przed treningiem)


Jaki jest najskuteczniejszy środek na odchudzanie, zwiększenie przemiany materii?

Liczę na Wasze poparte doświadczeniem opinie w komentarzach na mini forum. Moja żona na przykład od kilkunastu miesięcy stosuje AfricanMango900 i mówi, że nie zamieni go na inny preparat nawet pod wpływem najlepszej pod słońcem reklamy bo dzięki niemu schudła. Jak jest u Was? Czy macie sprawdzone preparaty, które możecie polecić?

Dla zainteresowanych podsyłam zdjęcie oraz link do strony producenta, gdzie można kupić wspomniany AfricanMango900.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.