Facet w Aptece

Mensil opinie (lek)

Lek Mensil na potencję firmy Hasco – opinie które musisz poznać przed zakupem. mensil opinie

To już 4 sildenafil o kategorii dostępności bez recepty w Polsce! Serio… byłem przekonany, że na 3 się skończy. Mensil niczym na tle konkurentów się nie wyróżnia – tabletki do rozgryzania i żucia? Już gdzieś to było…. aaa tak czytaj Maxigra Go. mensil opinie

To nic innego jak naturalna reakcja producenta na zachodzące zmiany na rynku… Mensil nie jest nowym lekiem – ale do tej pory można było go kupić wyłącznie na receptę. Teraz kiedy udało się zmienić formalności związane z Pozwoleniem na dopuszczenie do obrotu dołącza do zacnej trójki dostępnych bez recepty sildenafilów po pożal się boże dawce 25 mg 😉 Może zaczniemy obstawiać, która jeszcze firma pokusi się na udostępnienie do sprzedaży sildenafilu OTC?  Im więcej zamienników tym lepiej dla pacjentów oczywiście – większa konkurencja i niższe ceny!

Cena Mensil z tego co udało mi się zaobserwować oscyluje na poziomie 17 – 25 zł za opakowanie 2 tabletki.

Końcem kwietnia,  jak można przeczytać na portalu wirtualnemedia.pl ruszyła kampania reklamowa leku Mensil (Hasco Lek). Spot nawiązuje do tematyki filmów gangsterskich, w tle leci przerobiona lub nieudacznie podrobiona muzyczka z kultowego filmu Ojciec chrzestny. Kampania odbywa się pod hasłem “Mężczyzna nie wymięka”. Co sądzicie o tym haśle i reklamie? Czy nie za bardzo przesadzona jak na tak poważny i silny lek?

Chcesz dowiedzieć się jak na tle innych dostępnych preparatów na potencję wypadają te z sildenafilem? Polecam mój autorski RANKING ŚRODKÓW NA POTENCJĘ 2017 – PRZEJDŹ DO RANKINGU (oraz oczywiście wizytę u lekarza)

Jeśli nie masz czasu/ochoty na przeczytanie moich poprzednich wpisów o odpowiednikach leku Mensil (Maxigra Go, Maxon Active czy Inventum), jestem zobowiązany przedstawić Ci kilka cennych uwag z tego miejsca na temat leków OTC zawierających sildenafil:

 • działają tylko po stymulacji seksualnej
 • powodują liczne interakcje z popularnymi lekami – koniecznie doczytaj w ulotce!
 • leku nie wolno łączyć z alkoholem!
 • często występującym objawem ubocznym po zażyciu jest zaczerwienienie twarzy
 • przed zażyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą

 

 

10 odpowiedzi do artykułu “Mensil opinie (lek)

 1. Modra

  ciekawe to który lek można łączyć z alkoholem albo który to nie ma przeciwwskazań lub nie posiada ostrzeżenia o konsultacji z farmaceutą 😀 chciałabym taki poznać.

  1. Facet_ Autor

   Lek lekowi nie równy. Podam Ci przykład. Najzwyklejszy preparat z magnezem zarejestrowany jako lek – trudno oczekiwać każdorazowej konsultacji z lekarzem przed zażyciem magnezu i pilnowania się z alkoholem podczas kuracji magnezem;)
   Odmienny przykład to lek zawierający antybiotyk – niemal od każdego usłyszysz słuszne rady aby nie łączyć go z alkoholem – to poważna grupa leków od której wymaga się bezwzględnego przestrzegania zaleceń lekarza oraz zapisanych w ulotce! Sildenafil bez recepty to swego rodzaju eksperyment w Polsce – dopiero za kilka lat przekonamy się o skutkach stosowania sildenafilu bez recepty. Jest to poważny lek i nie należy lekceważyć zaleceń ulotki

  1. Facet_ Autor

   Są to odpowiedniki zawierające tą samą substancje w tej samej dawce – teoretycznie ich działanie powinno być niemal identyczne. Rozbieżności spowodowane są zapewne pogonią za bardziej chwytliwymi hasłami reklamowymi.

 2. Bobik

  25 mg to NIC !!!! Aby cokolwiek było skuteczne musi być 100 mg !!!! W ten czas jest naprawdę petarda ! Dziwię się facetom którzy kupują za grubą kasę takie leki. A wystarczy iść do lekarza rodzinnego i wystawi receptę na odpowiedni lek i Tomasz normalną dawką. A zakup w aptece “bez wstydu” .

  1. aptykorz

   Jest Pan ignorantem, panu nie zaszkodziło ale dla innego może się to skończyć tragicznie. Sildenafil w takiej dawce i alkohol to ogromne niebezpieczeństwo utraty zdrowia, alkohol osłabia dodatkowo potencję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.