MaxOn Active Opinie, forum, komentarze

MaxOn Active – Opinie forum

MaxOn Active Opinie: Dziś opiszemy środek farmaceutyczny o nazwie MaxOn Active. Środek jest dedykowany dla mężczyzn borykających się z problemami zaburzeń erekcji.

Lek na erekcję bez recepty?

Zapewne każdy słyszał o sławnej niebieskiej tabletce – Viagry. Niestety był to lek na receptę, a po drugie jego cena jest dość wysoka. Nie każdy mężczyzna może sobie na nią pozwolić.  Maxon Active od grupy Adamed posiada w swym składzie tę samą substancję aktywną cytrynian sildenafilu, co jego droższy niebieski odpowiednik. Działanie sildenafilu polega na ułatwieniu dopływu krwi do penisa, co umożliwia osiągnięcie erekcji. Ale tylko po odpowiednim pobudzeniu seksualnym. Lek zaczyna działać w pełni ok 1h po zażyciu.

Sildenafil bez recepty?

Wprowadzenie leku zawierającego sildenafil na polski rynek jako dostępnego bez recepty to wydarzenie na skalę przynajmniej europejską. Status dostępności tabletki MaxOn Active może budzić kontrowersje. Substancja aktywna podana doustnie nie działa tylko i wyłącznie na poprawę erekcji ale również może oddziałowywać m.in. na układ sercowo-naczyniowy oraz wchodzić w niebezpieczne interakcje z wieloma popularnymi lekami (np. nitrogliceryną, izosorbidem)!

Dla kogo jest maxon active?

MaxOn Active wskazany jest wyłącznie dla mężczyzn z zaburzeniami erekcji którzy ukończyli 18 rok życia. Stosowanie go przez niepełnoletnich, może prowadzić do zaburzeń. Najczęściej stosowane dawki to 25 mg, 50 mg lub 100 mg. Lek należy zażyć godzinę przed planowanym stosunkiem. Aby środek zadziałał, niezbędny jest bodziec erotyczny(psychiczny/fizyczny lub oba:] )! Samo zażycie tabletki magicznie nie sprawi wzwodu, miejcie na uwadze Panowie, że odpowiednia partnerka i nastrój to klucz do powodzenia terapii!

SPRAWDŹ, JAK WYPADA MAXON ACTIVE W MOIM AUTORSKIM ZESTAWIENIU RANKING ŚRODKÓW NA POTENCJĘ – PRZEJDŹ DO RANKINGU

Bezpieczeństwo, cena,  zamienniki?

Tak jak wspomniałem wcześniej, lek nie jest bierny dla naszego organizmu! Proszę o rozwagę, pomimo łatwej dostępności tabletek bez recepty nie kupujcie go na własną rękę. Stosujcie go po konsultacji z lekarzem, który zbada Was, przeanalizuje zażywane leki, występujące objawy chorobowe oraz przebyte i obecne schorzenia. Producent udostępnił narzędzie diagnostyczne, czyli ankietę która pozwoli odpowiedzieć na pytanie czy możecie bezpiecznie i z powodzeniem stosować, jednak nie jestem do niej przekonany.

Czy środek leczniczy zastosowany w odpowiedniej dawce u zdrowej osoby może wykazywać działania niepożądane? MaxOn Active tabletki jak również inne leki zawierające sildenafil mogą nas nieprzyjemnie zaskoczyć. Skutki uboczne najczęściej obserwowane to ból głowy, zawroty głowy, zaczerwienienie twarzy, duszności czy zaburzenia widzenia oraz zmiany ciśnienia tętniczego. Jeśli miałeś lub masz jakiekolwiek problemy z ciśnieniem, pomyśl czy warto zaryzykować utratę zdrowia kupując na własną rękę leki z sildenafilem bez konsultacji. Nie bądź też zdziwiony jak zaczniesz widzieć na niebiesko, to nie żart, zjawisko spowodowane jest działaniem leku na enzymy w siatkówce oka.

Teraz pewnie zadajesz sobie pytania czy istnieją skuteczne a nieposiadające skutków ubocznych sposoby na poprawę potencji? 

Prawdopodobnie TAK. Wystarczy jeśli zapytasz swojego farmaceutę lub lekarza. Aby ułatwić Ci poszukiwanie informacji o dostępnych na rynku suplementach i lekach na potencję bez recepty stworzyłem zestawienie – ranking Przejdź do rankingu uwzględniającego głównie skuteczność działania oraz bezpieczeństwo szczególnie u osób starszych. Serdecznie polecam przejrzeć, wyciągnąć wnioski i wybrać najlepszy preparat dla siebie.

Opinie lekarzy o Maxon Active forum

Zapewne zastanawiacie się co o tego typu lekach dostępnych bez recepty sądzą lekarze. Ile ludzi tyle opinii i poglądów -najlepiej zapytać osobiście swojego lekarza. Jednak na pewno zainteresuje Cię artykuł o wymownym tytule “Eksperci: należy wycofać z rynku lek na zaburzenia erekcji bez recepty“, który ukazał się na łamach.

„Polskie Towarzystwo Medycyny Seksualnej jest zaniepokojone sprzedażą tego leku bez recepty, ponieważ może być to groźne dla zdrowia wielu mężczyzn zażywających go bez żadnej kontroli” – dr Andrzej Depko.

Największa obawa jest o nadużywanie tego leku oraz brak kontroli. Kolejną wadą, może być zwiększanie dawek wraz z pogorszeniem się zaburzeń, uodpornieniem na działanie leku zamiast odwiedzić lekarza.
gazetaprawna.pl. (wypowiada się dr Andrzej Depko prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej)

MaxOn Active a alkohol

Współżyciu bardzo często towarzyszy alkohol. MaxOn Active zawierający sildenafil obniża ciśnienie tętnicze krwi, alkohol również – mamy do czynienia z interakcją. Czy alkohol jest bezwzględnie przeciwwskazany przy stosowaniu leku? Osobiście odradzam łączenie jakiegokolwiek leku z alkoholem. Dodatkowym powodem do odstawienia alkoholu na czas leczenia jest fakt, że jego spożycie bardzo często przyczynia się do czasowego zwiększenia zaburzeń erekcji. Pomyślałem jednak, że zapewne zainteresuje Was fragment charakterystyki produktu leczniczego leku zawierającego sildenafil:
“Syldenafil (50 mg) nie nasilał obniżającego ciśnienie krwi działania alkoholu u zdrowych ochotników, u których przeciętne największe stężenie alkoholu we krwi wynosiło 80 mg/dl (0.8 promila)“. 0.8 promila, symboliczna lampka wina?;)

Maxon Active czas działania?

Jak długo działa Maxon Activ (Sildenafil)? Lek zacznie działać po ok. 30 minutach po zażyciu, natomiast jego działanie powinno utrzymywać się do ok 3-4 godzin. Oznacza to że tabletki z sildenafilem nawet po 3-4 godzinach po podaniu nadal mogą wywołać erekcję w odpowiedzi na pobudzenie seksualne. Wszystko zależy od naszego organizmu i stopnia zaburzeń.

MaxOn Active Opinie

Moją opinię poznaliście w tym wpisie. Czekam na wasze komentarze i recenzje o MaxOn Active tabletki. Nie zapomnijcie podać swojego wieku, wzrostu i wagi.

2 komentarze do “MaxOn Active Opinie, forum, komentarze”

Dodaj komentarz